HAKKIMIZDAMURAT ÇAY LOJİSTİKHAKKIMIZDA

Şirketimiz, sektörün önde gelen isimlerinden Sayın Cevdet ÇAYIR tarafından 1985 senesinde kurulmuş olup, yurtiçi taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. 35 yılı aşkın süredir şirketimiz sizlerin destek ve güveniyle sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır.

Firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak büyüyor, gelişiyor ve teknolojik gelişimleri yakından takip ediyoruz. Bu nedenle, standartlarımızı yükseltebilme ve hizmetimizin kalitesini ifade etmek için ISO 9001/2015 belgelerini almış bulunuyoruz. İlaveten öncü firmalardan biri olarak, Karayolları Taşımacılık Kanunu ve yönetmelikleri gereği R1, K1 ve K2 belgelerini de almış bulunuyoruz. Ayrıca yasa yürürlüğe girdiği günden itibaren tehlikeli madde faaliyet belgesi ile birlikte şirketimiz bünyesinde tehlikeli madde güvenlik danışmanı bulunmaktadır.

Başlangıçta 3 personelle çıkılan yolda ciddi mesafeler alınmış gerek sektörünün öncüsü kurumsal şirketlerle yapılmış olan işbirlikleri, gerek personel, tesis, araç kalite ve miktarlarında yapılan yatırımlarla 1985 yılından başlayarak büyük mesafeler kat etmeye ve misyonunun gereğini uygulamaya devam etmektedir.

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyeti MURAT ÇAY ailesi için yüksek önem taşımaktadır. MURAT ÇAY ailesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemiz için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla devamlı olarak daha da ileri seviyeye taşımaktayız. Bu doğrultuda bulunduğumuz sektörde, yüksek müşteri odaklılık politikasıyla MURAT ÇAY LOJİSTİK olarak hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Cevdet Çayır, yönetim anlamında, klasik nakliye geleneğini çoktan geride bırakırken kurumsal yapılanma ve kalite sertifikasyon programlarını başarıyla tamamlamış; bir bayrak yarışı şeklinde başlayan aile şirketi kimliğini terk ederek, Kurumsallaşmış firmalar arasında en üst sırada yerini almıştır.

Kalite yönetim sistemi belgesine sahip MURAT ÇAY Lojistik, modern iş uygulamalarını şirket kültürüne yansıtarak, lojistik unsurlarının tüm modellerini bünyesine alarak, global bir yapıya dönüştürmüştür.

Her biri konusunda uzman olan operasyon ekibimiz, ürünlerinizin düzenli ve güvenli sevkiyatı için haftanın 7 günü 24 saat aralıksız hizmet vermektedir. Büyümeye devam eden şirketimizin bünyesinde bulunan araçların, güvende olduklarından emin olmak için yükleme ile başlayıp teslimat aşamasına kadar geçen zaman içerisinde araçlar, sürekli olarak uydu takip (GPRS) vasıtasıyla izlenmektedir.

Herhangi bir aksaklığa meydan vermemek için araçlar yola çıkmadan önce ruhsatnameleri, vize ve emisyon pulları denetlenmekte, aynı zamanda da sürücünün ve aracın fotoğrafları çekilmekte olup diğer belgelerle birlikte ( sürücü ehliyeti vs ) arşivlerimizde saklanmaktadır.

Sevkiyatımız esnasında taşınan tüm ürünler şirketimiz tarafından all risk kapsamında sigortalanmakta olup standartları aşan talepleriniz olması halinde, yapılacak görüşmelerle farklı sigorta alternatifleri tarafınıza sunulacaktır.

Değerli müşterilerimiz; beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek, sizlere daha yakın olabilmek ve daha iyi hizmet vermek için emin ve güçlü adımlarla ilerlemekteyiz.

MURAT ÇAY LOJİSTİK NEDEN BİZ?

TECRÜBE & GÜVEN

35 yıllık tecrübe ve güven ile sektörün öncü kuruluşlarından biriyiz.

PROFESYONEL EKİP

Operasyonun her kısmında kendi alanında profesyonel ekibimiz ile hizmet sunuyoruz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

En büyük referansımız mutlu müşterilerimizdir demekten gurur duyuyoruz.

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Yaşanabilecek tüm sorunlara karşı sizleri güvence altına alıyor ve sigortalı taşımacılık yapıyoruz.